o firmě historie firmy naše produkty ceny co poskytujeme kde nás hledat kontak na nás
Akord Moduly Stažení Aktuality Podpora

AKORD

Ekonomický systém je určen pro všechny malé a střední firmy, které používají podvojné nebo jednoduché účetnictví, pro plátce i neplátce DPH. Je tvořen soustavou relativně nezávislých, navzájem propojených modulů, vyznačujících se jednoduchým ovládáním. Jeho cílem je podstatné zjednodušení a zpříjemnění denní rutinní práce ve firmě, ať se jedná o zpracování účetnictví, vedení skladu, celého systému prodeje (dod.listy, faktury, objednávky, prodejna) nebo zpracování mezd a evidenci majetku.
Všechny moduly mají jednoduchý a shodný způsob ovládání (pomocí nabídek a pro odpovídající funkce stejných horkých kláves), stejný systém zobrazení informací (ve formě tabulek nebo formulářů) a stejný způsob tisku. Ovládání programu zvládne i počítačový laik během pár hodin. Kompletní ONLINE nápověda a dokumentace.
Program dokáže bez problému zpracovat řádově desetitisíce a statisíce (výkonnější hardware) záznamů v jednotlivých agendách. Použitá technologie zpracování přitom poskytuje výsledky výběrů, třídění, součtů a přehledů v minimálním čase. Programy zahrnují všechny potřebné funkce a navíc řadu funkcí, které najdete pouze v programech řádově dražších a kterými budete příjemně překvapeni.
dodací listy