o firmě historie firmy naše produkty ceny co poskytujeme kde nás hledat kontak na nás
Akord Moduly Stažení Aktuality Podpora

HISTORIE

Společnost Jiří Krchňák - Software byla založena v roce 1994 Jiřím Krchňákem jako menší softwarová firma zabývající se vývojem ekonomického softwaru pro menší a střední podnikatele.Stěžejním programem bylo hlavně jednoduché účetnictví ve kterém tehdy účtovalo mnoho podnikatelů a živnostníků. Dále se firma zabývala odbytovým softwarem (sklady,fakturace) a programy pro maloobchodní prodejny.
Jednalo se o 16bitové aplikace pod operační systém DOS a jako vývojový nástroj sloužil CA-Clipper od společnosti Computer Associates. Aplikace spolupracovali s DBF soubory
V roce 1997 dostala firma nový název a to MEGASOFT Naši programátoři začali tvořit někdy kolem roku 2000 programy pro Windows. Jednalo se o plně 32bitové aplikace. Přibylo i několik programů například programy pro evidenci mezd zaměstnanců či program na evidenci pošty. Začíná také vznikat ekonomický systém AKORD, který tyto programy slučuje do jednoho celku pomocí variabilních modulů.
Vývojovým prostředím se stal CA-Visual Objects. Nyní nastává postupný přechod na architekturu klient/server. V současné době má firma 2 stálé zaměstnance a cca čtyři externí spolupracovníky - programátory, kteří vyvíjejí nové moduly a rozvíjejí stávájicí.